در حاشیه بازدید مدیرعامل تولید گروه مپنا از مجتمع صنعتی اسفراین:

استقبال مپنا از محصولات مجتمع صنعتی اسفراین

 

مهندس روشنی مقدم مدیر عامل بخش تولید گروه مپنا با حضور در مجتمع صنعتی اسفراین و بازدید از این مجتمع، ضمن اظهار رضایتمندی از محصولات این مجتمع، از ادامه فعالیتهای مپنا با این مجتمع عظیم صنعتی خبر داد.  

در نشست آغازین این بازدید که روز پنج‌شنبه 18 دی ماه 98 و با حضور مهندس میرزائی، مدیرعامل مجتمع صنعتی اسفراین و گروهی از معاونین و مدیران این مجتمع صورت گرفت، ضمن تشریح فعالیتها، دستاوردها و توانمندي‌ها، فرآيند توليدات و اقدامات اجرايي مجتمع صنعتی اسفراین تبیین شد.

مهندس روشنی مقدم با ستایش از فعالیتها و دستاوردهای مجتمع صنعتی اسفراین، اظهار داشت: مجتمع صنعتی اسفراین، شرکت بی نظیری است و ما کمتر شرکتی با این سطح سرمایه گذاری در کشور داریم و این مجتمع از شرکتهای زیربنایی است و برای صنایع کشور بسیار لازم است و مهم‌ترین نیازهای صنایع نیروگاهی، نفت و گاز و صنایع مربوط به صنایع دریایی و ... را درخصوص تجهیزات و مواد به صورت کامل تأمین می‌کند و این مهم ناشی از تفکر صحیحی است که همواره در مجتمع صنعتی اسفراین وجود داشته است.

مدیر عامل بخش تولید گروه مپنا، کیفیت بالای ساختِ قطعات و تجهیزات در مجتمع صنعتی اسفراین را از نقاط قوت این مجموعه دانست و بر آمادگی مپنا به عنوان تولیدکننده نیروگاه در کشور، جهت استفاده از محصولات این مجتمع برای توربینهای بادی، ژنراتور و...  تأکید کرد.

مهندس روشنی مقدم، مدیر عامل بخش تولید گروه مپنا، با توجه به مذاکرات انجام شده و تفاهمات صورت گرفته با مدیر عامل و دیگر مدیران این مجموعه، درخصوص عقد قرارداد و ادامه همکاریهای مپنا با این مجموعه صنعتی خبر داد.

در ادامه مهندس روشنی مقدم مدیر عامل بخش تولید گروه مپنا و گروهی از مدیران مپنا به همراه مدیرعامل مجتمع صنعتی اسفراین و با همراهی جمعی از معاونان و مدیران این مجتمع، از بخش‌های مختلفِ سالن‌های تولید مجتمع صنعتی اسفراین بازدید کردند.

 

blog-banner-image