blog-image
11
12

مجتمع صنعتی اسفراین، کارفرمای برتر سلامت محور در سطح ملی شد

کارفرمای مجتمع صنعتی اسفراین در یازدهمین همایش ملی تقدیر از کارفرمایان سلامت محور و منتخبین خانه های بهداشت کارگری و کارفرمایان برگزیده حوزه مسئولیت پذیر اجتماعی در مقابله با بیماری کرونا به ‌عنوان کارفرمای برتر سلامت محور در سطح ملی که در این شرایط سخت و دشوار، اقدامات پیشگیرانه مناسبی را در زمینه سالم سازی بنگاه اقتصادی و صیانت از نیروی کار خود صورت داده اند، برگزیده شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع صنعتی اسفراین، در این مراسم که به میزبانی اداره کل تعاون و کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی و با حضور دکتر شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، نماینده مدیر عامل مجتمع صنعتی فولاد اسفراین با تأکید بر اهمیت سرمایه‌های انسانی در فولاد اسفراین به اشتغال حدود 2 هزار نفر در سایت فولاد اسفراین اشاره کرد و دستیابی به موفقیت‌های این شرکت در سال‌های اخیر را مرهون تلاش و کوشش کارکنان تولیدی و ستادی این مجتمع دانست و اظهار امیدواری کرد که در سال آینده نیز بتوانیم در راستای اعتلای اقتصاد کشور و با هدف جهش تولید، برگ زرین دیگری بر افتخارات این شرکت بیفزاییم.

تیمور فلاح پور، معاون مالی و اداری مجتمع صنعتی اسفراین با حضور در این مراسم گفت: مجتمع صنعتی فولاد اسفراین با وجود همه تنگناها و مشکلات، نه تنها اجازه نداده است نیروی کار بنگاه تعدیل شود یا پرداخت حقوق کارگران به تعویق بیفتد بلکه با سرمایه گذاری جدید، نسبت به فرصت سازی شغلی و جذب نیروی کار جدید نیز همت گماشته است.

فلاح پور که ریاست ستاد بحران کرونا این مجتمع عظیم صنعتی را نیز بر عهده دارد با اشاره به عملکرد این شرکت در جهت ارتقای سلامت کارگران در سال 99 اظهارداشت: سعی کردیم تمامی پروتکل‌های بهداشتی که از ستاد کرونا ابلاغ می‌شد را رعایت کنیم. البته در تمامی این روزهای سخت، تولید مجتمع فولاد اسفراین بدون وقفه ادامه پیدا کرد وکلیه کارکنان ستادی و حوزه تولید و شیفت کار، در کنار رعایت مسائل بهداشتی مانند قبل به فعالیت جهادگونه خود ادامه دادند.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا، سلامت کارگران را بسیار مهم دانست و گفت: بسیاری از شرکت‌ها اقدامات بسیار ارزنده‌ای در این حوزه انجام داده‌اند که پس از بررسی‌های به عمل آمده؛ مجتمع صنعتی اسفراین به ‌عنوان کارفرمای سلامت محور برتر در سطح ملی در سال 99 انتخاب و معرفی شد.

معاونت مالی و اداری این مجتمع خاطرنشان کرد: توجه به سلامت کارکنان ارتباط مستقیمی با جهش تولید دارد و اگر بخواهیم به جهش تولید دست یابیم باید روی سلامت کارکنان تأکید کنیم و اگر کارکنان در سلامت باشند قطعاً بهره‌وری بالاتری خواهند داشت و این امر لازمه جهش تولید است. در همین حال مجتمع صنعتی اسفراین با عملکرد مناسب در حوزه سلامت کارکنان در سال 99 نشان داده است که توجه ویژه‌ای به این حوزه دارد.

در حاشیه این مراسم، به نمایندگی از دکتر شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به پاس تلاش‌های صورت گرفته در مجتمع صنعتی اسفراین در حوزه سلامت، لوح تقدیر و تندیس همایش اهداء شد.

مجتمع صنعتی اسفراین، کارفرمای برتر سلامت محور در سطح ملی شد کارفرمای مجتمع صنعتی اسفراین در یازدهمین همایش ملی تقدیر از کارفرمایان سلامت محور و منتخبین خانه های بهداشت کارگری و کارفرمایان برگزیده حوزه مسئولیت پذیر اجتماعی در مقابله با بیماری کرونا به ‌عنوان کارفرمای برتر سلامت محور در سطح ملی که در این شرایط سخت و دشوار، اقدامات پیشگیرانه مناسبی را در زمینه سالم سازی بنگاه اقتصادی و صیانت از نیروی کار خود صورت داده اند، برگزیده شد.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین ها

نشست صمیمی مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین با کارکنان | فولاد اسفراین
نشست صمیمی مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین با کارکنان
متن خبر
مجتمع صنعتی اسفراین، کارفرمای برتر سلامت محور در سطح ملی شد | فولاد اسفراین
مجتمع صنعتی اسفراین، کارفرمای برتر سلامت محور در سطح ملی شد
متن خبر
تست اپلیکیشن | فولاد اسفراین
تست اپلیکیشن
متن خبر
مجتمع صنعتی اسفراین، کارفرمای برتر سلامت محور در سطح ملی شد | فولاد اسفراین
مجتمع صنعتی اسفراین، کارفرمای برتر سلامت محور در سطح ملی شد
متن خبر
حضور مجتمع صنعتی اسفراین در نمایشگاه متال اکسپو روسیه  | فولاد اسفراین
حضور مجتمع صنعتی اسفراین در نمایشگاه متال اکسپو روسیه
متن خبر
حضور مجتمع صنعتی اسفراین در اولین گردهمایی فن آورانه صنایع، شرکتهای دانش بنیان و استارت آپ های صنعت فولاد | فولاد اسفراین
حضور مجتمع صنعتی اسفراین در اولین گردهمایی فن آورانه صنایع، شرکتهای دانش بنیان و استارت آپ های صنعت فولاد
متن خبر
حضور مجتمع صنعتی اسفراین در نمایشگاه آلومینیوم استانبول (ALUEXPO) 2019 | فولاد اسفراین
حضور مجتمع صنعتی اسفراین در نمایشگاه آلومینیوم استانبول (ALUEXPO) 2019
متن خبر
ﻣﺠﺘﻤﻊ ﺻﻨﻌﺘﯽ ﺍﺳﻔﺮﺍﯾﻦ، ﭘﯿﺸﺘﺎﺯ ﺩﺭ ﺑﻮﻣﯽ ﺳﺎﺯﯼ ﮐﻠﯿﻪ ﻗﻄﻌﺎﺕ ﺍﺳﺘﺮﺍﺗﮋﯾﮏ ﺻﻨﻌﺖ ﻣﻌﺪﻥ | فولاد اسفراین
ﻣﺠﺘﻤﻊ ﺻﻨﻌﺘﯽ ﺍﺳﻔﺮﺍﯾﻦ، ﭘﯿﺸﺘﺎﺯ ﺩﺭ ﺑﻮﻣﯽ ﺳﺎﺯﯼ ﮐﻠﯿﻪ ﻗﻄﻌﺎﺕ ﺍﺳﺘﺮﺍﺗﮋﯾﮏ ﺻﻨﻌﺖ ﻣﻌﺪﻥ
متن خبر