blog-image
8
11

رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در بازدید از مجتمع صنعتی اسفراین

طرح تکمیلی مجتمع صنعتی اسفراین اسفند ماه به بهره برداری خواهد رسید

 

معاون وزیر صمت و رئیس هیأت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در بازدید از طرح تکمیلی مجتمع صنعتی اسفراین از زمان راه اندازی خط ریخته گری پیوسته(CCM) این مجتمع در اواسط اسفند ماه 99 خبر داد و گفت: راه اندازی و بهره برداری از این خط تکمیلی از اهداف محوری سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران می باشد.  

دکتر صالحی نیا بر تأمین نیازهای صنایع استراتژیک در مجتمع صنعتی اسفراین در سال جهش تولید و اقتصاد مقاومتی و کاهش و عدم وابستگی این صنایع به خارج از کشور تأکید کرد و اظهار داشت: مجموعه ایدرو به عنوان شرکت مادر و تخصصی در ایجاد شرایط مطلوب در عقد قراردادها و توسعه فعالیتهای مجتمع صنعتی اسفراین به شکل کلان کمک خواهد کرد.

رئیس هیأت عامل ایدرو، افزایش تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر را از اهم فعالیتهای این شرکت برشمرد و خاطرنشان کرد: بهره برداری حداکثری از ظرفیت این مجتمع صنعتی و تنوع بخشی و کیفی سازی محصولات آن در رأس اهداف ماست و رسیدگی به کارکنان و استفاده حداکثری از نیروهای باتجربه از انتظارات این سازمان است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

دکتر ملک، مدیرعامل مجتمع صنعتی اسفراین نیز با اشاره به جایگاه و اهمیت ویژه مجتمع در داخلی سازی و رفع نیازهای استراتژیک و زیربنایی کشور، لزوم سرمایه گذاری در جهت رفع گلوگاههای تولید و تجهیز نمودن خط، بر لزوم ورود به صنایع پایین دستی و کسب ارزش افزوده زنجیره تولیدات مجتمع تأکید نموده و اعلام داشت که جهت رسیدن به ظرفیت و رفع گلوگاهها و توسعه خطوط پایانی ماشین کاری نیاز به 50 میلیون یورو سرمایه گذاری می باشد.

دکتر حسین پور نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر توسعه سرمایه گذاری در شهرستان اسفراین با توجه به وجود نیروی انسانی توانمند و ظرفیت بالای این شهرستان ابراز داشت: با تمام توان از هرگونه سرمایه گذاری در شهرستان اسفراین حمایت می کنم.  

طاهر رستمی فرماندار شهرستان اسفراین نیز اظهار داشت: مجتمع صنعتی اسفراین در سال جهش تولید خوش درخشید و کارکنان مجتمع صنعتی اسفراین بعنوان فرماندهان و سربازان جنگ اقتصادی، شعار مقام معظم رهبری را به خوبی عملیاتی کردند.

دکتر صالحی نیا، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس هیأت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با همراهی دکتر حسین پور نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی، رستمی فرماندار اسفراین و هیأت همراه روز چهارشنبه 08/11/99 از مجتمع صنعتی اسفراین بازدید و از نزدیک در جریان طرح های تکمیلی و تولیدات این واحد بزرگ صنعتی قرار گرفتند.

بازدید رئیس هیأت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از مجتمع صنعتی اسفراین

مطالب مرتبط

پربازدیدترین ها

نشست صمیمی مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین با کارکنان | فولاد اسفراین
نشست صمیمی مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین با کارکنان
متن خبر
حضور مجتمع صنعتی اسفراین در نمایشگاه متال اکسپو روسیه  | فولاد اسفراین
حضور مجتمع صنعتی اسفراین در نمایشگاه متال اکسپو روسیه
متن خبر
حضور مجتمع صنعتی اسفراین در اولین گردهمایی فن آورانه صنایع، شرکتهای دانش بنیان و استارت آپ های صنعت فولاد | فولاد اسفراین
حضور مجتمع صنعتی اسفراین در اولین گردهمایی فن آورانه صنایع، شرکتهای دانش بنیان و استارت آپ های صنعت فولاد
متن خبر
حضور مجتمع صنعتی اسفراین در نمایشگاه آلومینیوم استانبول (ALUEXPO) 2019 | فولاد اسفراین
حضور مجتمع صنعتی اسفراین در نمایشگاه آلومینیوم استانبول (ALUEXPO) 2019
متن خبر
ﻣﺠﺘﻤﻊ ﺻﻨﻌﺘﯽ ﺍﺳﻔﺮﺍﯾﻦ، ﭘﯿﺸﺘﺎﺯ ﺩﺭ ﺑﻮﻣﯽ ﺳﺎﺯﯼ ﮐﻠﯿﻪ ﻗﻄﻌﺎﺕ ﺍﺳﺘﺮﺍﺗﮋﯾﮏ ﺻﻨﻌﺖ ﻣﻌﺪﻥ | فولاد اسفراین
ﻣﺠﺘﻤﻊ ﺻﻨﻌﺘﯽ ﺍﺳﻔﺮﺍﯾﻦ، ﭘﯿﺸﺘﺎﺯ ﺩﺭ ﺑﻮﻣﯽ ﺳﺎﺯﯼ ﮐﻠﯿﻪ ﻗﻄﻌﺎﺕ ﺍﺳﺘﺮﺍﺗﮋﯾﮏ ﺻﻨﻌﺖ ﻣﻌﺪﻥ
متن خبر
برای اولین بار در کشور بدنه فولادی روتور ژنراتور 185 مگاوات در مجتمع صنعتی اسفراین تولید و بومی سازی شد | فولاد اسفراین
برای اولین بار در کشور بدنه فولادی روتور ژنراتور 185 مگاوات در مجتمع صنعتی اسفراین تولید و بومی سازی شد
متن خبر
برای اولین بار در کشور، شمش 90 تن تحت خلاء در مجتمع صنعتی اسفراین تولید شد | فولاد اسفراین
برای اولین بار در کشور، شمش 90 تن تحت خلاء در مجتمع صنعتی اسفراین تولید شد
متن خبر
علي ملك مدير عامل مجتمع صنعتی اسفراین شد | فولاد اسفراین
علي ملك مدير عامل مجتمع صنعتی اسفراین شد
متن خبر